Tek Hedefimiz Var

Her sektörün ihtiyaçlarını, taleplerini yada sorunlarını kaliteli ve uygun fiyatlara çözüyoruz. Tek bir amacımız var; Dünya markası olmak

Teklif İste Biz Kimiz
Plan

Plan & Tasarım

Dengeli planlama ve estetik tasarımın birleştiği özel imkanlardan yararlanın.

Yapı

40+ Bileşen Seti

Birçok sistem için tekrar kullanılabilecek birçok geliştirmede zamandan tasarruf etmemizi sağlayacak özenle kodlanmış bileşenlerimiz sizi memnun edecek.

Tecrübe

25 Yıllık Deneyim

Yılların verdiği deneyim ve tecrübemizi kullanarak birçok zor koşulların ve imkansızlıkların üstesinden geldik. Şimdi aynı yolda birlikte ilerleme vakti.

Verim Alın

Maksimum performansı minimum zamanda sağlıyoruz. Nasıl mı ?

Tam Güvenlikli Özel Kodlama

Güvenlik bizim için en üst düzeydedir. Size özel kodlama seçeneği ile verilerinizi güvenli bir şekilde saklarız.

En Değerli Şey Zaman!

Bir işe başlarken ilk hedefimiz zamandan tasarruf etmekdir. Zamanınızı size geri kazandırırken performansı biz hallediyoruz.

Fiyatlarımız Olması Gerektiği Gibi

Piyasayı yoklayıp ona göre fiyat belirleyenlerden hiç bir zaman olmadık. Biz sadece emeğimizin karşılığını hesaplıyoruz. Fazlasında gözümüz yok.

Şirketin Sahibi olan aileyi çok uzun zamandan beri tanırım. Dürüst, mütevazi, canayakın ve en önemlisi koca yürekli insanlar. Daha çok projede bir araya geleceğiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Hakan Yılmaz

5 yıl önce yollarımız kesişti. Tabi o zaman notan olarak değillerdi. 250 den fazla müşteri porföyü olduğu için güvenip birlikte çalışma kararı almıştım. Şimdi hala iyiki güvenmişim diyebiliyorum ;)

Ali Şenol

Dürüst bir şirket. Fiyatları da uygun. Teşekkürler.

Ayşe Kaya

Yazılım, Yazılım Danışmanlığı, Donanım Danışmanlığı, Bakım - Onarım, Teknik Destek yada Eğitim talepleriniz için bizi tercih edebilirsiniz

Teklif İste
Sosyal Medya

Sosyal medya kaynaklarımızı sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanıyoruz. Bizimle ilgili haberleri, Kampanyalarımızı, Teknolojik haberleri ve daha birçok bilgiyi sizlere sunuyor olacağız. Lütfen bizi takip edin.

Ortaklarımız

© Tüm hakları saklıdır. |
2022 © NOTAN

Versiyon 0.4.8 BETA